На концерті Тейлор Свіфт померла фанатка. Що сталося?

Як стало відомо, концерт Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро 17 листопада закінчився трагедією. Так, одна з шанувальниць популярної виконавиці померла, після того, як була доставлена до лікарні. Але що ж могло стати причиною і як на це відреагувала знаменитість?

Концерт Тейлор Свіфт

Складно уявити, що поки в нашій країні випадає перший сніг, десь люди страждають через аномальну спеку. На жаль, саме це і сталося лише кілька днів тому у Бразилії. Так, 17 листопада відбувся перший концерт Тейлор Свіфт у Ріо-де-Жанейро. На жаль, виступ американської зірки завершився трагічним випадком, інформує Ukr.Media.

Річ у тім, що одній з шанувальниць співачки стало погано. Більше того, дівчина навіть знепритомніла. Її оперативно доправили до лікарні, але врятувати життя фанатки Тейлор медикам так і не вдалося. У неї стався серцевий напад. А от причиною могла стати не лише згадана раніше аномальна спека, а й недбалість організаторів концерту.

Кожному бажаючому послухати улюблену виконавицю і поглянути на неї хоч одним оком було заборонено проносити з собою воду. Адже в той день температура повітря перевалила позначку 40 градусів. Звичайно, на стадіоні були включені системи кондиціювання. Але, на жаль, воду могли придбати лише ті, хто був на трибунах.

Була неймовірно красивою та надто молодою

Сама Свіфт чудово розуміла, що без води обійтися просто неможливо. Співачка й сама змушена була боротися із задушливою спекою, і не забувала кидати пляшки своїм фанатам. Також знаменитість наказала роздавати воду всім охочим. Але, як ви розумієте, забезпечити необхідним одночасно багатотисячну армію глядачів фізично неможливо.

Незабаром у блозі співачки в Instagram з'явилася заява про те, що концерт Тейлор Свіфт переноситься через аномальну спеку. А коли стало відомо про трагедію, то артистка не змогла не залишити це без уваги. «З розбитим серцем говорю, що сьогодні перед моїм шоу ми втратили шанувальницю. Вона була неймовірно красивою та надто молодою. Я глибоко переживаю цю втрату. Моє розбите серце болить разом із її родиною та друзями. Я навіть не могла припустити, що щось подібне може статися».

Варто зазначити, що Ана Клара Беневідес Мачадо (ім'я загиблої) прилетіла на концерт свого кумира із центрально-західного регіону Бразилії. Дівчина була неймовірно схвильована такою можливістю. А своїм рідним вона постійно надсилала фото та відео з місця подій. Наразі прокуратура розслідує трагедію і порушила кримінальну справу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *