“Ніколи не відчувала себе такою втраченою”: Чому Вікторія та Девід Бекхем віддаляються один від одного

Стильний особняк Бекхемів у центрі Лондона колись вміщував усю сім'ю із шести осіб, а тепер у будинку залишилася лише одна дитина. Випробування тишею дружини проходять насилу, інформує Ukr.Media.

Вікторія та Девід Бекхем для багатьох є прикладом ідеальної родини — міцної, дружної, сильної та дуже люблячої. Удвох вони з гордістю спостерігають за тим, як ростуть та змінюються їхні діти: 25-річний Бруклін, 21-річний Ромео, 19-річний Круз та 12-річна Харпер. Проте рано чи пізно пташенята відлітають навіть із найблагополучнішого і затишного гнізда. Що й трапилося зі знаменитим сімейством.

Після того, як Бруклін Бекхем залишив дім, щоб жити в Лос-Анджелесі зі своєю коханою дружиною Миколою Пельтц, його молодший брат Круз Бекхем вирушив за ним, щоб нарешті здійснити свою мрію про музичну кар'єру. Середній син Бекхемів Ромео, переїхав не за океан, а всього на пару кілометрів від дому, але все одно залишив батьків, та ще й розійшовся з дівчиною, яку у сім'ї всі дуже любили. З люблячими батьками залишилася лише дочка Харпер.

«Від'їзд чоловіків розбив Вік серце. Вони зараз у тому віці, коли власне життя настільки захоплює, що їм не до батьків», — розповідають близькі до родини Бекхем люди.

Взагалі дизайнер із сумом визнає, що через велику завантаженість вона практично не може проводити час з коханим чоловіком та дітьми. Більше того, джерело з оточення Вікторії припускає, що їй ще самотніше, ніж може здатися.

«Вже багато років вона і Девід існують в абсолютно шаленому режимі через те, що вони будують бізнес не лише у Великій Британії, а й у США та взагалі по всьому світу. Багато хто перебуває в ілюзії, вважаючи, що Девід і Віккі — ідеальне подружжя, яке може поєднувати успішний бізнес зі світськими раутами та душевним спілкуванням удвох. Насправді сумна правда полягає в тому, що їм важко вдається проводити час разом і кожну зустріч доводиться узгоджувати заздалегідь», — розповів інсайдер.

Знайомі пари відзначають, що подружжя часом може стикатися у дверях будинку на пару хвилин, поки один повертається з Америки, а інший — відлітає на відкриття чергового бутика свого модного бренду в Азію.

При цьому, якщо судити з соцмереж, створюється те саме оманливе враження, що вони завжди разом і поруч, щока до щоки і душа в душу. Однак це, на жаль, не так, і це дуже засмучує Вікторію.

Насправді разом подорожувати як колись подружжя не може. І на це є одна вагома причина — турбота про Харпер, яку вони в жодному разі не хочуть залишати одну. Особливо гостро питання безпеки дівчинки постало, коли в 2022 році в шикарний особняк сімейства проник злодій.

Крім того, Харпер стає підлітком, її життя змінюється, а старші брати вже не поряд, щоби підтримати. Дівчинка, яка росла в повному людей будинку залишилася одна і тепер дуже нудьгує. Водночас Вікторія та Девід намагаються створити для своєї принцеси найкращі умови, щоб вона не почувала себе так самотньо.

За словами Вікторії Бекхем в інтерв'ю, навіть у подорожах вони завжди знаходять можливість зв'язатися, обмінятися фото або поговорити по відеозв'язку. Однак жодні зворушливі зізнання в інтерв'ю та пости з зворушливими зізнаннями в соцмережах вже деякий час не можуть переконати шанувальників пари, що Вік та Девід щасливі. Тільки з початку 2024 року ці двоє здійснили більше десяти поїздок окремо.

Тим часом дедалі стрімкіше наближається 50-річний ювілей Вікторії, і, як кажуть наближені до зірки люди, вона ніколи не почувала себе ще втраченішою. Однак щільний розклад не залишає надію на те, що подружжя зможе хоча б на деякий час відкласти справи і просто побути вдвох, нагадавши один одному про те, чому одного разу вирішили бути разом, незважаючи ні на що.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *