Ніколь Кідман не буде присутня на весіллі сина

Син голлівудської актриси Ніколь Кідман 24-річний Коннор Круз збирається одружитися. Однак його матері на весіллі не буде, адже колишній чоловік актриси Том Круз категорично заборонив запрошувати Ніколь.

Зірки Голлівуду Том Круз і Ніколь Кідман були одружені і в шлюбі прожили цілих 11 років, інформує Ukr.Media.

Колишнє подружжя виховувало двох прийомних дітей: доньку Ізабеллу, якій зараз вже 26 років, і сина Коннора, який незабаром зв'яже себе узами шлюбу зі своєю коханою – Сільвією. Проте Ніколь доведеться пропустити торжество і аж ніяк не по своїй волі. Як передає Daily Mail, Том проти того, щоб Ніколь була присутня на весіллі.

Джерело з оточення Кідман і Круза, говорячи про сформовану ситуацію, повідомляє:

"Том подзвонив Коннору, і той з ним погодився."

Однак реакція Ніколь на ситуацію поки невідома.

Нагадаємо, що прийомна дочка Тома і Ніколь Ізабелла в свій час теж не покликала знамениту маму на своє весілля. Справа в тому, що коли Ніколь Кідман була зайнята влаштуванням особистого життя з Кітом Урбаном, то майже не звертала уваги на дівчину. У підсумку Ізабелла дуже образилася.

Коннор, колишній діджей, який зараз займається глибоководною риболовлею, "поклоняється землі, по якій йде його батько", додав інсайдер, стверджуючи, що він ніколи не ослухається 56-річного актора.

Оскільки син дуже близький з Крузом, тому не дивно, що заради нього він готовий відмовитися навіть від спілкування з матір'ю. Причиною складних взаємин колишнього подружжя стала саєнтологія. Діти, як і їх зоряний тато, є прихильниками вчення, на відміну від Кідман.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *