Лінда Євангеліста п’ять років бореться з онкологією

Ви можете бути популярною, багатою, красивою та знаменитою. Але це ніяк не позбавить вас випробувань у житті. Саме так і сталося з однією з найуспішніших супермоделей. Вона мала все. І все це в одну мить перетворилося на пил. Адже кожен прожитий день — це вже багатство, чи не так? У найближчі кілька хвилин ми розповімо, що ж розповіла Лінда Євангеліста про онкологію і чому модель так і не змогла подолати страшну недугу, інформує Ukr.Media.

Лінда Євангеліста про онкологію

Все почалося у 2018 році. Саме тоді супермодель вирішила перевірити свій організм і, на її неприємний подив, виявила рак грудей. «Пухлину виявили на щорічній мамографії. Я одразу ж без вагань обрала двосторонню мастектомію. Думала, що після цього все залишиться позаду і рак більше не вбиватиме мене», — зізнавалася в одному з інтерв'ю Лінда Євангеліста, говорячи про онкологію.

Здавалося б, недуга переможена. Можна далі жити і купатися у променях слави. Але знаменитість зважилася на хірургічне втручання, щоби підправити зовнішність. На жаль, результат ліпосакції був таким жахливим, що супермодель добровільно вирушила у вигнання, не наважуючись показуватися світові на очі.

Лише 2021 року Лінда зізналася, що саме невдала процедура спотворила її і змусила сидіти в ув'язненні протягом тривалого часу. «Стан не лише позбавив мене засобів для існування, а й занурив у глибоку депресію та глибоку огиду до самої себе. Через це я стала пустельницею, самітницею».

«Я щаслива за кожен прожитий день»

Але доля вирішила підкинути Євангелісті нове випробування. Так, влітку 2022 супермодель знову відчула ущільнення в грудях. У той момент вона зрозуміла: страшна недуга нікуди не поділася. Адже з того дня, як вона вперше зіткнулася з онкологією, минуло вже чотири роки. Прогноз лікарів, на жаль, був не менш жахливий. Так, за словами фахівців, шанси чергового повернення хвороби так само високі.

Онкологу Євангеліста тоді одразу сказала, щоб він вичистив усі злоякісні утворення в її грудях. Мені не потрібно, щоб це виглядало красиво. Я просто хочу побачити дірку у своїх грудях, коли все буде закінчено». Проте результати, як заявляють інсайдери, поки що не тішать ні саму Лінду, ні тим більше її рідних.

Складно уявити, як супермодель впоралася з усім цим, якби не її син Август. Саме спадкоємець перебував усі ці роки поряд і підтримував свою зіркову мати. Вона ж, своєю чергою, серйозно змінила погляди життя. «Однією ногою я перебуваю у могилі, тож я щаслива за кожен прожитий день. Я така рада, що жива. Все, що відбувається зараз, — це бонус».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *