Клопотенко розсекретив, на продажі якого десерту заробив свій перший мільйон

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко, який переміг у 2015 році у шостому сезоні шоу «МастерШеф», відверто розповів про свої заробітки та витрати. В інтерв'ю програмі «Ближче до зірок» кулінарний експерт назвав себе мільйонером, щоправда, поки що лише гривневим, інформує Ukr.Media.

«Я гривневий мільйонер. Це 30 тисяч доларів. Не думатимемо, що я доларовий мільйонер», — підкреслив він.

Євген розсекретив, що свій перший мільйон заробив на виробництві варення, проте одразу інвестував зароблене у власний кулінарний бренд та ресторанний бізнес.

«Два з половиною роки тому я майже нічого не заробляв, бо інвестував усі гроші. Ресторан коштує певну суму інвестицій. Цю суму інвестицій треба повернути. Я три роки повертав її. Я нічого не заробляв із ресторану. У моєму бренді працювало 20 людей. І треба було платити їм заробітну плату. Я заробляв ну, може, дві тисячі доларів», — поділився Клопотенко.

Крім того, Євген вкладає гроші у нерухомість. Має дві однокімнатні квартири і будинок, який він планує виставити на продаж.

«У мене є якісь заощадження. Незабаром у мене буде автомобіль. Він коштуватиме 50 тисяч доларів. У мене є дім. Я проінвестував його ще п'ять років тому, побудував, але під час війни продати його неможливо. Він лежить просто як заморожені гроші. У мене ще є дві квартири, але однокімнатні», — розповів шеф-кухар.

Також Клопотенко вперше озвучив суму, яку вкладено у свою популярність. За словами кулінара, на рекламування свого бізнесу він витратив близько півтора мільйона доларів.

«Я плюс-мінус вклав у своє обличчя півтора мільйони доларів за останні шість років. І тепер я дуже популярний, тепер мене знає багато людей. Я тільки зараз почну заробляти», — зазначив він.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *