Кейт Міддлтон вперше помітили після операції

Подібна новина досить швидко розійшлася як серед ЗМІ, так і в Мережі. Адже станом принцеси Уельської встигли занепокоїтися навіть скептики. А про кількість теорій про те, що ж трапилося «насправді», і зовсім краще промовчати. Де ж з'явилася дружина принца Вільяма і чи справді так все погано?

Втеча, невдала операція чи зміна престолу?

Ні для кого не секрет, що на початку січня Кенсингтонський палац приголомшив як підданих корони, так і всіх, кому не байдужа доля монархії. І причиною цього стала планомірна операція принцеси Уельської на черевну порожнину. З того моменту користувачі Мережі встигли придумати безліч різних теорій про те, що сталося, інформує Ukr.Media.

Так, наприклад, одні вважали, що операція є лише прикриттям. Мовляв, до Кейт пускали тільки чоловіка, не роблячи винятку навіть для їхніх спадкоємців. А тому, цілком імовірно, Міддлтон, напевно, просто втекла, не витримавши королівських обов'язків. Цікава теорія, чи не так?

Інші користувачі Мережі припустили, що в усьому виною або невдалий результат операції, або навіть зміна зовнішності. Важливо згадати, що з кількістю офіційних заяв з боку Кенсінгтонського палацу, що увірували в цей варіант, також збільшилося. Так, представники монаршої сім'ї докладали всіх зусиль, щоб спростувати будь-який «факт» з боку підданих.

Кейт Міддлтон вперше помітили після операції

Що вже казати, до обговорення положення Кейт Міддлтон долучилися навіть тарологи. І останні, до речі, примудрилися зайняти першість у списку теорій. Адже, на їхню думку, справа не тільки в операції, що пройшла явно не так просто, як було заявлено Кенсінгтонським палацом. Провісники називають причиною тривалої відсутності принцеси Уельської та пластику, і навіть плани змінити монарха вже цього року.

Цікаво, що днями Кейт Мідлтон вперше помітили після операції. І, здається, дружина принца Вільяма почувала себе чудово. Так, папараці сфотографували принцесу, коли вона їхала в машині разом зі своєю матір'ю Керол Міддлтон, яка знаходиться за кермом. Дружина спадкоємця престолу була з розпущеним волоссям і в сонцезахисних окулярах.

У Мережі тим часом шанувальники Кейт встигли залишити радісні коментарі щодо цього. «Як чудово дізнатися, що з нею все гаразд». "Зовсім скоро вона знову порадує нас своєю появою". І, що важливо, Міддлтон і справді вже незабаром повернеться до своїх обов'язків. До того ж вона планує займатися легшою роботою, як, наприклад, спілкуватися з благодійними організаціями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *