Катя Осадча зізналася, що Горбунов вважає її характер важким

12 вересня українська ведуча Катя Осадча відсвяткувала свій ювілей — їй виповнилося 40 років. Попри забобони, пов'язані з цією датою, Катя вирішила порушити їх та дала інтерв'ю, інформує Ukr.Media.

Під час розмови Катя розповіла про життя, включаючи її роботу в журналістиці та як телеведучій. Багато хто відзначає, що вона в роботі виявляє жорсткість та рішучість. Інтерв'юер поцікавився, як професійна діяльність вплинула на характер Каті у повсякденному житті. Знаменитість відзначила, що деякі риси її характеру проявляються вдома навіть частіше, ніж вона сама це усвідомлює. Її чоловік Юра Горбунов іноді каже їй, що у неї важкий характер.

«Мені легко виявляти жорсткість у роботі, на ТБ чи інтерв'ю. У мене є цілі, я знаю, чого хочу, і я рішуча. Але це не означає, що я така сама вдома, як в інтерв'ю. Однак, звичайно, професія відбивається на характері. Адже я вела “Світське життя” протягом 17 років. Та в роботі мені легко виявляти жорсткість, але вдома інакше. Хоча чоловік часто каже, що характер у мене складний», — поділилася телезірка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *