Як зараз виглядає співак Андрій Губін. Рідкісна хвороба зводить чоловіка з розуму

У свій час на концертах Андрія Губіна яблуку було ніде впасти. Навіть сьогодні тисячі прихильниць співака з нетерпінням чекають його повернення на сцену. Сам виконавець теж останнім часом замислюється про відновлення кар'єри. Ось тільки зі здоров'ям у Губіна все гаразд. Понад десять років співака підточує хвороба, інформує Ukr.Media культура.

Крім того, Андрій вже давно побоюється за своє життя. Виснажений вигляд того, хто колись був кумиром молоді, жахає шанувальників. Дехто навіть всерйоз побоюється, що музикант незабаром відправиться в інший світ — якщо не через нерви, та через алкоголь, яким, за чутками, зловживає співак…

Свій перший хіт «Хлопчик-бродяга» Андрій написав ще 14-річним. Підліток, якого змусила попрощатися з футболом травма ноги, тоді навіть не підозрював, що ця пісня зробить його знаменитим. Всерйоз вирішивши побудувати музичну кар'єру, юний артист брав участь у пісенних конкурсах. Там його і помітив Леонід Агутін.

За підтримки співака Губін випустив свій перший альбом, який відразу розійшовся великим тиражем. Тоді-то і почався зоряний час Андрія, який тривав до 2007 року. Хіт-паради, концерти, шанувальниці: музикант буквально купався в славі!

У 2007 році все закінчилося.

Губіна, до того часу і так переживавшего творча криза, остаточно підкосила несподівана смерть батька. Музикант став затворником, запив, а на згадки про себе в пресі реагував виключно негативно. Довершила справу Андрія затяжна депресія.

У 2012 році чоловік втратив ще й матір, після чого остаточно закрився від журналістів і шанувальників. Лише нещодавно Губін припинив мовчання і знову вийшов у люди.

Час від часу Андрія можна побачити на телебаченні в якості гостя якійсь передачі або судді на пісенному конкурсі. Світського життя виконавець не веде.

Чутки стверджували, ніби зірку ледь не погубив зелений змій. А ось близькі друзі Губіна, які весь цей час підтримували з ним контакт, стверджують, що справа зовсім в іншому.

Ось вже понад десять років чоловік бореться з важким нервовим захворюванням. Хвороба викликає у нього постійний біль в області обличчя.

В одному з останніх інтерв'ю Андрій описав шанувальникам, що він щодня відчуває в останні роки. «У мене «пливе» вся ліва сторона обличчя, на шиї якісь смуги. Я не відчуваю половину тіла, а лікарі кажуть: все нормально!»

А ще Губін зізнався, що вважає, ніби його хтось переслідує. Недоброзичливці, за словами музиканта, ще десять років тому підписали йому смертний вирок!

Про людей, що полюють на Андрія, ніхто нічого сказати не може. А ось щодо його захворювання лікарі впевнені: хвороба була викликана постійним недосипанням, перевтомою і стресом.

Хвороба не давала Губину співати і навіть будувати сім'ю. Єдиною віддушиною в житті музиканта залишався спорт.

Втім, зовсім недавно Андрій обнадіяв засмучених шанувальників, які вже дуже давно чекають на його повернення. Продюсер Тарас Ващишин, один з друзів співака, вже працює з Губіним.

За словами Тараса, голос у виконавця досі залишився колишнім. Нова пісня, над якою зараз працює Андрій, може легко повернути напівзабутого музиканта в топи хіт-парадів!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *