Як у житті виглядає актор, що зіграв одного з найколоритніших персонажів “Володаря перснів” — Ґолума

Якщо згадати персонажів кіносаги «Володар перснів», то першим на розум прийде злий Ґолум, якого втілив на екрані актор Енді Серкіс, інформує Ukr.Media.

Вигадану істоту створювали за допомогою методу Motion Capture, який захоплює рухи. На актора надягають спеціальний костюм з датчиками, його рухи фіксуються комп'ютером, а потім перетворюються в 3D-персонажа.

Попри те, що самого Серкіса на екрані не було видно, але він проробив колосальну роботу, щоб хранитель персня вийшов таким культовим персонажем. Шанувальники фільму сподівалися, що акторові дадуть Оскар, але він не потрапив ні під одну категорію.

В якості актора захоплення руху Серкіс працював також в «Кінг-Конгу» (2005) і «Повстання планети мавп».

Багатьом цікаво дізнатися біографію цього талановитого актора, який не лише проявив себе як актор, але і в якості режисера.

Енді з'явився на світ у 1964 році в маленькому британському містечку Руісліп в багатонаціональній родині. Мама була англійкою, а батько — вірменином. Спочатку предки носили прізвище Саркісян, але в Англії воно стало звучати по-іншому.

Крім Енді у батьків було ще четверо дітей. В дитинстві у хлопчика проявився талант художника, з віком йому став близький стиль експресіонізм.

Після школи Серкіс пішов вчитися в Ланкастерский університет на художній факультет. Водночас він захопився театром і став писати п'єси для студії Nuffield, а потім сам став грати на сцені. Одного разу Енді усвідомив, що акторська професія йому ближче, ніж художнє ремесло.

У 30-річному віці він вперше з'явився на екрані у фільмі «Принц Ютландії». На сьогодні в актора близько 50 кінокартин і 20 робіт на телебаченні. В якості режисера він зняв чотири фільми, з яких можна відзначити «Мауглі» (2018) і «Веном 2».

Серкіс проявив себе не лише в професії, але й в особистому житті. Більше 17 років він щасливо одружений на актрисі Лоррейн Ешборн, з якою виховує трьох дітей. Все велике сімейство живе в столиці Англії.

На сьогодні актор продовжує активно зніматися і знімати. Весь свій вільний час він присвячує родині і подорожам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *