Як сьогодні живе Зінаїда Кирієнко, яка свого часу вийшла заміж за школяра

Цього року Кирієнко "стукнуло" 87 років, дивно як швидко пролетів час, здавалося, тільки вчора на екрани вийшов фільм "Тихий Дон", а уже сьогодні та сама Наташенька стала самотньою старенькою, інформує Ukr.Media.

Зіна була відома не тільки як талановита актриса, але і як дівчина, яка вийшла заміж за школяра. Так, в свої 27 років вона закохалася в 11-класника, правда кохані все ж дочекалися випускного і лише після отримання атестата узаконили свої відносини.

Зіна розповідала, що будучи нареченою дуже хвилювалася з приводу різниці у віці і думки оточуючих. Подолати сумніви допомогла мати, яка завжди радила слідувати своєму серцю.

Валера — так звали обранця, був круглим відмінником, йому пророкували велике майбутнє, проте хлопець навіть не зміг закінчити ВУЗ. Вся річ у тім, що відразу після весілля на світ з'явився спадкоємець, а потім і другий. Зіні потрібна була допомога, і хлопцеві нічого не залишалося, як кинути все і зайнятися дітьми.

Забезпечувати сім'ю довелося Зіні, благо її кар'єра склалася вдало і сім'я не бідувала. Валерій змирився зі своєю долею і займався виключно вихованням спадкоємців. Так і жили — довго і щасливо.

Валерія не стало 17 років тому, Зіна важко перенесла втрату. Благо, є діти, вони-то і змогли витягнути матір з глибокої депресії. Сьогодні Зінаїді вже 87, вона веде самітницький спосіб життя і практично не виходить в люди.

Вона не робить пластики і є затятою противницею штучного омолодження.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *