Як Амаль Клуні сприйняла поцілунки між своїм чоловіком і Джулією Робертс

Досить солідно для актора, який так довго вів холостяцький спосіб життя. Пара виглядає ідеально. Але, як і у всіх, у них бувають розбіжності і сварки. Так, Амаль хоч і розуміє, що її чоловік актор, не завжди із захопленням сприймає його сценічне життя. Нещодавно він зіграв роль у новій романтичній комедії "квиток до раю". На екрані знову возз'єдналися Джулія Робертс і Джордж Клуні. І у фільмі, звичайно ж, були поцілунки, як і годиться для ромкома. Як цю романтику з Робертс сприйняла дружина Клуні, розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Джулія Робертс і Джордж Клуні цілувалися 80 разів

У романтичній комедії Джулія і Джордж зіграли колишню подружню пару. За сюжетом вони відправляються на Балі, щоб перешкодити своїй спільній дочці одружитися з місцевим хлопчиною. Герої вважають, що дівчина робить помилку. Таку ж, як колись вчинили вони самі.

Так, Робертс і Клуні і довелося цілуватися на екрані. Цікаво, що романтичні сцени давалися акторам найскладніше. Щоб зняти поцілунок пари, знадобилося близько 80 дублів!

Джорджа Клуні нечасто побачиш в романтичних комедіях. Як він сам поділився в інтерв'ю, у фільмах такого жанру він не з'являвся з 1996 року. Схоже, що його підкупило саме те, що його партнеркою на знімальному майданчику стане Джулія Робертс. Актори вже неодноразово співпрацювали. І, за словами Робертс, між ними є особлива хімія.

Як тільки Джордж прочитав сценарій, він зрозумів, що потрібно погоджуватися. Він був написаний як ніби для Клуні з Робертс, тому що знаменитості відзначають, що їх відносини дійсно схожі на відносини колишнього подружжя.

"Це якось мало сенс тільки з Джорджем, просто на основі нашої хімії. У нас є дружба, про яку люди знають, і ми в житті виглядаємо так, ніби колись дійсно розлучилися. Так що цей фільм для нас", — ділиться Джулія Робертс.

Реакція Амаль Клуні

Звичайно, дружина Джорджа була в курсі, що чоловік погодився на участь в ромкомі. Але Амаль — мудра жінка, вона вміє відокремлювати роботу чоловіка від його особистого життя. Правда, іноді Джордж вміє полоскотати нерви своїй коханій. Так, він заявив Амаль, що їм з Джулією знадобилося дуже багато дублів, щоб зняти романтичну сцену. Місіс Клуні була не в захваті.

"Я сказав своїй дружині, що це зайняло 80 дублів. Вона така: "Якого біса?!""- з посмішкою на обличчі розповідає Джордж.

Втім, Джулія Робертс пролила світло на те, як знімалися ці дублі. Актриса зізналася, що не у всіх з них вони цілувалися, а більше сміялися. "Знадобилося 79 дублів, в яких ми сміємося, а потім один дубль, в якому ми цілуємося", — розкрила всі карти Робертс.

Не терпиться вже подивитися на екранний тандем Джулії і Джорджа. Вони вже грали разом у "Фінансовому монстрі", "Одинадцяти друзях Оушена", "Зізнаннях небезпечної людини". Цікаво, що ж вони покажуть нам у ромкомі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *