Екс-дружина викриває: чому Костянтин Войтенко вибрав нову кохану з її оточення

На перший погляд вони здавалися щасливою парою, але згодом у Мережі почали з'являтися питання про приховані аспекти їхніх стосунків. Це сталося після того, як екс-дружина Валентина Марініна звинуватила актора у систематичному домашньому насильстві, як фізичному, так і психологічному, інформує Ukr.Media.

Костянтин Войтенко наразі не давав коментарів щодо свого роману з Камінською у цьому контексті. Проте Валентина Марініна розповіла про те, як склалися її стосунки з новою партнеркою екса. Вона визнала, що була знайома з Наталею ще до того, як розійшлася з Войтенком. Дівчата знали одна одну через спільну подругу, яка була сусідкою Марініної. Валентина та Наталя часто бачилися і згодом потоваришували.

«Наталя про мене багато знала і про складнощі у наших відносинах із Костею. Потім війна почалася і цієї моєї знайомої не було, а була лише Наташа. Вона зі мною спілкувалася, а у якусь мить перестала», — поділилася екс-дружина Войтенка.

Мариніна поділилася, що Камінська виявляла інтерес до актора, коли він приходив за своєю дочкою: кликала його в гості та дарувала дівчинці дорогі подарунки. Валентина переконана, що Войтенко вибрав кохану з її оточення, щоб ще більше їй досадити.

«Людина так вирішила, це її відповідальність. Це теж така форма знущання з мене. Він міг вибрати будь-яку жінку, але вибрав цю».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *