Ефективні методи розбудити чоловіка вранці

Виступаючи в ролі живого будильника, методом проб і помилок я першим ділом прийшла до висновку, що існує ряд речей, які робити не рекомендується, інформує Ukr.Media.

Не рекомендую:

1. Обливати сплячого водою. Реакція не з приємних. Якщо вже дуже хочеться, відразу швидко сховатися.

2. Смикати за ногу. Присутній ризик нанесення рефлекторних тілесних каліцтв.

3. Кричати «Пожежа»! Загрожує наслідками, не кожен оцінить вашу оригінальність. До того ж, ви, напевно, пам'ятаєте притчу про хлопчика, який кричав «Вовк» – як тоді все погано закінчилося.

А ось кілька ефективних способів, які принесуть бажаний успіх при правильній експлуатації:

Принести в ліжко чашку кави.

При цьому важливо не давати чашку в руки, поки людина не прийме відповідне положення і не сфокусує свій погляд на чашці. Як тільки чашка в руках – ви перемогли, навряд чи хтось ризикне заснути з гарячою кавою в руках. Обов'язково домовитися про подібний метод пробудження заздалегідь, для того щоб у відповідь на турботу не отримати неадекватну реакцію.

Довірчим голосом повідомити, що сніданок уже на столі.

Зазвичай такий метод гарантує щонайменше часткову увагу, а далі вже можна розписати, що саме включає в себе сніданок – бажано, щоб це не була, приміром, ненависна з дитинства манна каша.

Головне, щоб сказане не розходилося з ділом, тому що якщо сніданку на столі не виявиться, жертва обману з метою помсти може залягти назад в ліжко, тож вам буде набагато важче домогтися бажаного.

Включити добру повільну музику, лягти поруч і розповісти на вухо, який вдалий та чудовий день попереду.

Розкажіть про можливі приємні дрібниці, які відбудуться протягом дня – наприклад, про те, що під час поїздки на роботу сьогодні не буде пробок, або про те, що гороскоп для Стрільців обіцяє, що сьогоднішній день буде сприятливим для укладання вдалих угод з партнерами.

І ще одна корисна порада на той випадок, якщо чоловік встає раніше за вас. Він потребує залізної витримки, але результат того вартий:

Якщо у вашого партнера спостерігається тенденція вимикати будильник вранці і продовжувати спати далі, поставте найбільш дзвінкий дзвінок, а сам будильник приберіть подалі від ліжка. Так, щоб до нього довелося йти, тобто встати з ліжка.

Витяг потрібен для того, щоб не здатися і не вимкнути будильник, а терпляче чекати дій від того, кому призначений підйом. Коли людина встала – півсправи вже зроблено.

Бажаю вам успіхів, перемог і багато любові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *