Дружина Кузьми Скрябіна розповіла, яким він був чоловіком і батьком

17 серпня, Андрію Кузьменку, лідеру групи «Скрябін», який загинув в автокатастрофі, могло б виповнитися 50 років. До ювілейної дати команда ранкового шоу «Сніданок з 1+1» презентувала свій перший документальний фільм про феноменального українського виконавця. У фільмі «З Днем народження, Чувак» зібрано маловідомі факти з життя Кузьми. Своїми спогадами поділилися люди, які на різних етапах життя Кузьми йшли з ним пліч-о-пліч. Вони не просто були знайомі і віталися, а спали на одному дивані в орендованій квартирі чи відзначали свята у вузькому сімейному колі. Стрічка вийшла сумна і смішна одночасно. Такий, яким і був Кузьма, інформує Ukr.Media.

Перша пісня Кузьми Скрябіна та перший музичний інструмент

Мати Андрія – Ольга Михайлівна – розповіла, що першим музичним інструментом Кузьми стала гітара. Правда, несправжня.

«Андрію було два роки. Я йому вирізала з картону електрогітару з стрічкою. Він приходив в ясла, і щоб він не плакав, я на нього гітару одягала, і він починав співати «Червону руту не шукай вечорами», – згадує мама.

Про яку кар'єру для сина мріяли батьки Кузьми

«Коли він закінчив медінститут, диплом поклав на стіл та й каже: "Я буду займатися музикою!» Йому якраз треба було їхати разом з групою на фестиваль «Червона рута», і ми поставили умову. Якщо ти чогось вартий, привезеш нагороди, приїдеш в призах – значить тобі дорога в музику відкрита. Якщо ні – значить, будь ласка, диплом стоматолога. Ми вже місце в поліклініці тримали для Андрія», – згадує Віктор Кузьменко, батько музиканта.

«Місце щасливих людей» для Кузьми

Дружина Кузьми Світлана Бабійчук зізналася, місце яке для них з чоловіком стало особливим:

«Венеція. Це місто ментально з нами злилося в третій пазл. Це не пояснити словами. Це речі, які на тонкому ментальному рівні. Не можеш зрозуміти, чому було так добре».

Яким батьком був Кузьма Скрябін

З дружиною Світланою Кузьма виховував дочку Барбару, яку ласкаво називав Бася. Телепродюсер Ігор Кондратюк згадує, що не відразу здогадався, про кого йдеться, коли він так до неї звертався:

– А хто така Бася?

– Це моя дочка.

– А що таке Бася?

– Барбара.

– Чого? Барбара Стрейзанд?

– Ні. Барбара Брильська.

Бася його любила шалено. Він був крутим у всіх відносинах».

Світлана Бабійчук впевнена, що Кузьма був прекрасним батьком:

«Якщо дитині було п'ять років, він вів себе як п'ятирічний хлопчик. Він катався з нею на санках. Брав її з собою на лижі, і відразу на чорні траси».

Як Кузьма Скрябін написав одну з найбільш ліричних своїх пісень

У фільмі «З Днем народження, Чувак» дружина також поділилася історією написання зворушливого хіта «Мовчати».

«Ми тільки купили будинок, і у нас ще не було світла. Три години ночі. Андрій, схопившись каже: «Манічка швидко мені ручку!» І біжить до вікна. І вранці вже була пісня», – згадує Світлана.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *