Дорофєєва зізналася, як її називають діти Михайла Кацуріна

Українська співачка Надя Дорофєєва в новому інтерв'ю розсекретила, які у неї склалися стосунки із двома дітьми чоловіка Михайла Кацуріна від попереднього шлюбу з Дашею Кацуріною. В ефірі «Нашого радіо» 33-річна зірка сцени зізналася, що їй подобається проводити час із семирічною Олександрою та дворічним Іваном, інформує Ukr.Media.

Надя додала, що у вихованні дочки та сина Кацуріна у неї все ж таки виникають складнощі. Зокрема, діти іноді не хочуть йти в душ перед сном і часто вередують із приводу їжі.

«Я їх дуже люблю, ми класно проводимо час разом. Нормальне батьківське життя. Вони прекрасні, дуже спокійні, виховані. Єдине, що може бути, — наприклад, хтось їсти не хоче. Ми ось учора вмовляли дітей їсти. Потім умовляли в душ зайти», — розповіла Дорофєєва.

Також виконавиця розсекретила, як її називають Олександра та Іван. «Ваня не міг сказати „Надя”, говорив „Дядя” дуже довго. Нині вміє вже говорити "Надя". І Саша теж каже "Надя". Ми, звичайно, пояснюємо дітям, що у них є рідний тато, є рідна мама. А я ще одна людина, яка їх любить», — поділилася знаменитість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *