Даша Астаф’єва розповіла про пластику та свої плани на майбутнє

Знаменитість зазначила, що пластичні операції можуть бути, але при цьому підкреслила, що віддає перевагу домашньому догляду і час від часу звертається до косметологів:

«Моє ставлення до пластичної хірургії поступово змінюється. Я стала менш категоричною у цьому питанні. Звичайно, я все ще вважаю, що надлишок та неприродний вигляд завжди матимуть негативну оцінку. Для мене важливішим став хороший та якісний догляд за собою. Апаратні процедури також стали для мене цікавим відкриттям. Це потребує часу та зусиль для навчання та вивчення, але для мене це у пріоритеті. Деяким простіше зробити операцію, але я волію приділити більше часу догляду та знанням», інформує Ukr.Media.

Співачка поки не вважає за потрібне звертатися до пластичних хірургів, хоча визнала, що розглядає можливість зменшення грудей, щоб почуватися комфортно:

«На цей час я не вдавалася до пластики. Я роблю ін'єкції, які необхідні з огляду на мій вік — майже 40. Використовую ін'єкції в лоб, вводжу вітаміни. Збільшувати груди мені не хотілося б. Якби я і вирішувалась, то швидше за все на зменшення, щоб почуватися комфортно без білизни. Я більше вірю в масажі, спорт та правильне харчування. Це, безумовно, складніше, але для мене це якісний та правильний вибір для майбутнього».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *