Чому Леонардо Ді Капріо так одержимий молоденькими дівчатами

Нещодавно голлівудську зірку застукали за поцілунком з італійською моделлю. Лео не зраджує собі, вибираючи компанію щодо молоденьких жінок. Чому у 48-річного актора така пристрасть до дівчат не старших за 25, інформує Ukr.Media.

25 років, за словами психологів, це особливий вік, коли людина завершує розвиток префронтальної кори головного мозку. Це означає, що з людини вже формується особистість і усвідомлене мислення. Після 25 років йде дорослішання людини.

Чому у чоловіка, який значно старший, відбувається вибір саме молодих жінок?

Є ймовірність того, що він підсвідомо боїться свого дорослішання чи старіння, припускають психологи. Ді Капріо може боятися жінок, які вже знають, чого вони хочуть, хто має власне розуміння світу, цінностей і бажань.

Можливо, для нього це перешкода. Тому що життя Ді Капріо стоїть у центрі, і все, що знаходиться поруч із цим чоловіком і не спрямоване на нього, є на заваді. З цієї ж причини і жінка йому не скрізь потуратиме, не скрізь прислухатиметься і розділятиме.

Друга причина, чому Леонардо Ді Капріо любить молоденьких, особисті упередження.

У нього може бути думка про те, що жінка після 25 років вже стара, не з таким здоров'ям, молодістю. Це вікове переконання впливає на те, що чоловік несвідомо слідує йому. І, коли жінка починає дорослішати, цифра збільшується, він свідомо або несвідомо починає її "зливати".

Третя причина: часто жінки після 25 хочуть дітей, хочуть сім'ю. Оскільки Леонардо не був одружений, у нього простежується тенденція бути самотнім і не вступати у зрілі, серйозні відносини. За відчуттями, ця позиція є важливою для нього.

Швидше за все, Леонардо Ді Капріо не має на меті вибудувати з чергових стосунків сім'ю. Він легко закінчує одні зв'язки з дівчатами та починає інші. А все через те, що немає зобов'язань та особливого соціального стану.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *