Ці 10 заповідей повинна знати кожна ідеальна дружина!

Для того щоб стати ідеальною дружиною, яку цінують, недостатньо просто знаходитися поруч зі своїм чоловіком. Жіноча любов – це комплекс вчинків і всіляких заходів, адресованих коханому чоловікові, з допомогою яких його життя стає більш насиченим і комфортним. Як же веде себе ідеальна, в розумінні чоловіків, жінка? Яких заповідей необхідно дотримуватися, щоб стати в очах чоловіка ідеальною, інформує Ukr.Media.

Давати чоловікові свободу

Мабуть, найголовниішим правилом щасливих зрілих відносин є надання свободи своєму партнеру. Адже чоловіки як діти: чим більше тягнешся до них, тим швидше вони «роблять ноги» і навпаки. Ідеальна дружина ніколи не обмежує свободу коханому чоловікові, а дає йому самостійно приймати рішення.

Хвалити його

Кожен чоловік, навіть якщо він про це відкрито не говорить, завжди мріє регулярно чути похвалу від коханої жінки. Невтішну, зрозуміло, а за заслуги. Чим більше чоловіка нахвалюєш (за діло), тим більше він намагається, щоб знову отримати схвалення від своєї половинки.

Поважати його інтереси

Чоловік не зможе довго жити з тією, яка систематично висміює його захоплення. Якщо хочете стати для свого обранця ідеальною, навчіться поважати його інтереси. Для нього це буде стимулом до подальших досягнень.

Залишати його ситим

Голодний чоловік – це, як відомо, злий чоловік. Тому намагайтеся прикладати максимум зусиль до того, щоб на обличчі була посмішка. Але не варто перегинати з кулінарією. Інакше сніданок, обід і вечеря в ліжко розбестить його і непомітно перетворять вас в обслугу. Влаштовуйте свято живота, готуйте йому вечерю після роботи, але не перевантажуйте себе. Інакше з кухні не вилізете.

Дивувати його

Пам'ятаєте, яким був ваш чоловік на перших побаченнях? Зацікавленим, натхненним і готовим на безрозсудні вчинки. Таким робило його незнання вас і бажання вас «прочитати». Ідеальна дружина розуміє, що з роками інтерес чоловіка до неї притупляється, тому завжди намагається здивувати його чим-небудь незвичайним.

Бути захопленою

Зрозуміло, що ідеальна дружина не буде витрачати свої найкращі роки життя, поклоняючись своєму чоловікові і догоджаючи його маленьким і не дуже примхам. У неї є улюблене заняття або коло своїх інтересів, які розпалюють в ній вогонь і бажання щось робити в цьому житті.

Бути цікавою, але недоступною

Якщо ви зрозуміли, зараз йде мова про виклик інтересу у оточуючих чоловіків, а не у свого. Чим більше чоловіків оточує жінку, тим цікавішою вона здається своєму чоловікові. Ідеальна дружина, в розумінні чоловіків, завжди подобається оточуючим, але ніколи не дозволяє собі виходити за рамки пристойності і плямувати репутацію свою чоловіка.

Приймати його недоліки

Напевно, для вас не стане новиною, що крім пакета ідеальних якостей у кожного чоловіка є і недоліки, часом нестерпні. Так ось, завдання ідеальної жінки – не акцентувати увагу на цих недоліках, а намагатися ненав'язливо своїм прикладом рятувати чоловіка від них.

Не нав'язувати свої рекомендації

Чоловіки катастрофічно не переварюють дружин-учительок (не в буквальному сенсі, зрозуміло), які безцеремонно нав'язують чоловікам свою думку і своє бачення життя. Ідеальна дружина, якщо і захоче дати пораду чоловікові, то зробить це максимально м'яко і у формі міркування, а не примусу.

Любити себе

Якими б вимогливими і себелюбними не були чоловіки, як би вони не жадали підвищеної уваги дружини до себе, вони завжди мріють, щоб їх жінка любила себе і вміла грамотно і акуратно захищати свої межі дозволеного. Чоловікам не цікаво з безхребетною і завжди готовою жінкою.

Будьте ідеальними, любіть своїх обранців і не давайте себе в образу. Саме про це мріють справжні і гідні вас чоловіки!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *