Анна Трінчер розкрила секрети розлучення з Волошиним: шлюбний контракт та поділ майна з усіма подробицями

Як виявилося, перед одруженням пара уклала шлюбний контракт, інформує Ukr.Media.

Ганна уточнила, що у них за контрактом були партнерські відносини і все, що було на неї записано, залишається їй, а що було записано на Волошина — йому.

«Під час підписання документів про розлучення, ми просто ставимо галочку, що у нас немає жодних претензій один до одного щодо майна. Наприклад, мені Саша подарував машину і вона записана на мене, отже, вона залишається мені. Його машини записані на нього, відповідно вона його. Спільно ми ще нічого не нажили», — розповіла блогерка в інтерв'ю Єфросиніній.

Трінчер визнала, що попри продуманий договір, у процесі їх розлучення вона усвідомила певні недоліки:

«Я говорила Сашкові, що не хочу так багато працювати і щоб він мене більше забезпечував. Тобто завжди зароблятиму, але припустимо я не хочу робити багато реклами або у мене немає бажання так багато давати концертів. Але за таких умов я недоотримую свій дохід і за шлюбним договором, наприклад, ми розлучаємося і в мене нічого немає…».

Вона порадила жінкам при укладенні шлюбного контракту приділити увагу подібним аспектам, щоб власність залишалася справедливо розподіленою з урахуванням їхніх інтересів після розлучення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *