Андрій Цар про розрив зі Світланою Лободою: Ми зробили це мирно

– Був період, коли ми йшли плече до плеча і розуміли один одного. Потім настав період, коли пішли в різні сторони і це нормально, – зауважив Цар, додавши, що Лобода була вдома не співачкою будинку, але коханою і люблячою дружиною, – Коли почало закінчуватися це абсолютне взаєморозуміння, ми зробили це мирно. І дуже добре спілкуємося зараз, у нас немає ніяких конфліктів.

Цар підкреслив, що вони зі Світланою просто "сіли і поговорили".

– Ми прожили нереально щасливе життя, у нас народилася дочка Євангеліна, це приголомшлива дитина. Ми просто дивимося на неї і дивуємося. Воно того варте! Все інше – це емоції, якщо ми не змогли розібратися з якимись емоціями – це також важливо зрозуміти. Ми просто їх відпустили, – підкреслив він.

За словами хореографа, він навідується до дочки щодня.

– Ми постійно бачимося і все необхідне, і все, що я в змозі робити, я, в першу чергу, роблю для своєї дитини, – запевнив Андрій Цар.

Нагадаємо, Світлана Лобода підтвердила, що вони з Андрієм Царем розлучилися, у жовтні поточного року.

– Так, ми розійшлися і більше не живемо разом. Причиною розставання на певному етапі у багатьох людей є те, що у них розходяться інтереси, змінюються світогляди і те, що було загальним, стає суто особистим. Напевно, так сталося і в моєму житті, – говорить про наболіле Світлана Лобода. – Час іде, і ти помічаєш, як з кожним днем щось змінюється, змінюєшся ти сам і все не так, як раніше. І з кожним днем ці зміни ділять твоє життя на ДО і ПІСЛЯ кохання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *