Анджеліна Джолі показала руки худіші, ніж у її 10-річної дочки

Засоби масової інформації повідомляють, що в актриси анорексія. Вона, нібито розвинулася з-за депресії, викликаної важким розлученням з Бредом Піттом. Джолі перестала одягатися в спокусливі наряди і почала одягатися в безформні балахони. Подейкували, що недавно актриса досягла критичного мінімуму у вазі — сорок кілограмів, інформує Ukr.Media.

В підтвердження цьому папараці опублікували нові знімки Джолі. Репортери "зловили" Анджеліну під час прогулянки з 10-річною дочкою Вів'єн. У актриси були оголені руки і багато звернули увагу, що вони тонше, ніж у її дочки.

Як розповіла американській пресі близька подруга Джолі, та може не торкатися до їжі один-два дні. А якщо вона і їсть, то робить це без апетиту. Причому, раціон харчування голлівудської діви на день — це один гамбургер, горішки або невеликий фрукт. Щоб актриса нормально і щільно поїла, її подруга вже не бачила давно.

Минулого літа, "місіс Сміт" потрапила в психіатричну лікарню, де лікувала розлад порушення харчування. Після виходу з клініки актриса розповіла, що відтепер буде більше уваги приділяти своєму здоров'ю. Проте серйозних змін у Джолі поки що непомітно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *