47-річна Камерон Діас вагітна: актриса вперше стане мамою

У Мережі поширюється інформація про те, що американська кінозірка і колишня фотомодель Камерон Діас з чоловіком-музикантом Бенджі Медден чекають первістка, інформує Ukr.Media.

Видання National Enquirer писало про те, що Камерон Діас та її чоловік — гітарист рок-групи "Good Charlotte" Бенджі Медден — протягом багатьох років намагалися завести дитину, але всі спроби виявилися безуспішними. Парі навіть довелося вдатися до процедури ЕКО-запліднення.

Джерело журналу повідомляє:

"Камерон просто сяє від щастя! Зараз вона самовіддано займається затишком домашнього гнізда, запасається дитячим одягом і купила книгу під назвою "Чого чекати, коли ви очікуєте дитину".

Їй допомагають порадами подруги з материнським досвідом — Дрю Беррімор і Ніколь Річі.

Варто відзначити, що раніше в Мережі вже були чутки про те, що актриса готується стати мамою.

Раніше у Камерон були романи з акторами Меттом Діллоном і Джаредом Лето, співаком Джастіном Тімберлейком і бейсболістом Алексом Родрігесом (нинішнім нареченим Дженніфер Лопес). У 2014 році вона почала зустрічатися з Бенджі, а через рік вони одружилися.

Нагадаємо, що з 2014 року вона практично не знімається в кіно. У минулому році актриса Сельма Блер, яка знімалася разом з Діас в картині "Мілашка", стверджувала, що Камерон назавжди пішла з кінематографа.

Однак, Діас, яка відома по фільмах "Маска", "Ангели Чарлі", "Все без розуму від Мері", "Банди Нью-Йорка", заявила, що поки ще не збирається на пенсію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *