Ідея оригінального привітання на День вчителя: як учням привітати викладачів

Вже впродовж багатьох років в Україні дане свято відзначається у першу неділю жовтня. Як видно, саме число може бути різним. Так, у нинішньому році День Вчителя припадає на сьоме жовтня. Проведення цього свята поєднує в собі багато традицій, інформує Ukr.Media.

З розвитком технологій людям стали доступні нові способи організації заходів для великого числа учасників. Завдяки інтернету і мобільному зв'язку можна підтримувати постійний контакт між усіма учасниками групи одночасно.

Молодь швидко освоює нові способи комунікації та реалізує нові можливості вельми креативно. Одне з явищ нашого часу, які набирають популярність серед молоді – організація флешмобів. Ці акції відрізняються оригінальністю, носять ефект несподіванки і видовищності. Учасники акції домовляються заздалегідь про місце і час проведення заходу, ретельно продумують сценарій, проводять репетиції. Найголовніше – не допустити витоку інформації, «необізнані» нічого не повинні знати про майбутню подію, адже для глядачів це повинно бути абсолютно несподівано.

Тільки в такому випадку видовище буде яскравим і незабутнім. Учасників флешмобу може бути дуже багато, головне, щоб мобери знали і дотримувалися домовлених правил. Так як флешмоби розраховані на велику кількість глядачів, то школа – одна з тих підходящих місць, де можна з успіхом провести подібний захід. Спільні репетиції та обговорення об'єднують учасників, сприяють згуртуванню колективу, допомагають розкрити таланти. Для учнів – це цінний досвід роботи в команді, де кожен усвідомлює свою роль і участь в спільній справі.

Саме тому організація учнями флешмобу на День вчителя – одна з кращих ідей привітання викладачів всією школою.

Для організації акції учасникам спочатку необхідно вибрати лідерів, які вміють керувати натовпом. Сценарій повинен бути продуманий до дрібниць. Дії учнів в цьому заході мають бути максимально прості. Ефект досягається за рахунок синхронності дій великого числа дітей.

Наприклад, учні заздалегідь домовляються прийти в школу раніше викладачів і принести з собою повітряні кулі. Прийшовши в школу, діти шикуються в «живий коридор», через який будуть проходити вчителі, йдучи на роботу під дружні вигуки учнів: «Вітаємо!» Так вчителі будуть приємно здивовані ще перед початком робочого дня.

На другий зміні за домовленістю учні виходять з класів і по команді лідерів починають скандувати заздалегідь вивчені кожним класом вітальні речівки.

Але найцікавіше ще попереду – під час великої перерви викладачів запрошують вийти у двір. Несподівано включається музика і один з учнів починає танцювати. До нього по черзі один за іншим приєднуються всі учасники групи. Після закінчення танцю в небо запускаються повітряні кулі.

Така подія надовго залишиться в пам'яті викладачів, які неодмінно будуть приємно здивовані здатністю учнів до організації, взаєморозуміння і співпраці, без чого організувати подібний захід було б просто неможливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *