Ситуації, в яких чоловіки більше довіряють своїй мамі, ніж дружині

Опитування, проливає світло на звички та уподобання, пов'язані з лікарняними, інформує Ukr.Media.

У дослідженні взяли участь 2000 працевлаштованих дорослих. З'ясувалося, що чоловіки не надто довіряють партнеркам, коли йдеться про піклування про них у період хвороби — 43% з них вважають, що їхня мама дбає про них краще, ніж друга половинка, коли вони хворіють удома.

При цьому кількість хлопців, хто не просто вірить у маму, а й, як і раніше, хоче, щоб мати піклувалася про них під час хвороби, виявилася ще більшою — 58%.

Цікаво, що 65% жінок заявили, що партнер про них піклується краще, ніж мама, водночас трохи більше половини з них у період хвороби мріють, щоб їх залишили в спокої. Також стало відомо, що на лікарняному чоловіки вдвічі частіше займалися фізичними вправами і частіше за жінок розміщували "хворі" фото в Мережі.

Кожен п'ятий респондент повідомив, що працював під час лікарняного. Це пов'язано з різними факторами тиску — чи то страх відстати на роботі, чи то фінансові проблеми, чи то небажання обтяжувати колег. Однак дуже важливо приділяти пріоритетну увагу своєму здоров'ю, пояснили лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *