Порада щодо безпечного схуднення без голодування від відомого дієтолога

Ви коли-небудь прокидалися і точно знали, що хочете їсти на сніданок? Або, можливо, ви прокручуєте повз страву в Instagram, і раптом ваша єдина місія — з'їсти її в цей день. Дієтична культура любить говорити нам, що потрібно приборкати свій апетит, але виявляється, що, швидше за все, краще приборкати обмежувальні дієти, інформує Ukr.Media.

Ми хочемо поділитися несподіваною порадою відомого дієтолога Серени Пун щодо ефективного та безпечного схуднення.

Прислухатися до бажань — найкраще, що ви можете зробити для свого тіла

Відомий дієтолог Серена Пун сказала, що "навчитися приймати свої бажання може допомогти вам дослідити деякі ваші глибші зв'язки — з їжею, навколишнім середовищем та емоціями".

Все більше дієтологів сьогодні підтримують Пун, виступаючи за філософію харчування, відому як «інтуїтивне харчування». Існує багато досліджень, які підтверджують такий підхід до харчування.

Чому ігнорування своїх бажань може привести до зворотного результату

Позначаючи деякі продукти як "нездорові" або "погані", ви можете розвинути погані стосунки з їжею. Якщо ви обмежуєте себе, а не слухаєте своє тіло, ви, швидше за все, створите непотрібний стрес, пов'язаний з їжею.

За допомогою інтуїтивного харчування "хронічні дієтологи вириваються з циклу дієт і відновлюють свої відносини з їжею і своїм тілом". Такий дієтичний менталітет може призвести до різних розладів харчової поведінки, які вже досягли свого піка після того, як були спровоковані пандемією.

Якщо ви справді хочете скоротити споживання якогось конкретного продукту, то заборона на його вживання, коли вам цього хочеться, швидше за все, буде контрпродуктивною. У Міжнародному журналі розладів харчової поведінки було опубліковано дослідження, яке показало, що жінки, які відмовилися від певного продукту харчування, частіше відчували підвищену тягу до нього і переїдали.

Якщо ви відмовляєтеся від будь-якої групи продуктів, щоб схуднути, це може мати і зворотний ефект. У медичному журналі Obesity Reviews було опубліковано дослідження, яке показало, що любителі дієт часто повертають вагу, скинуту за допомогою обмежувальних дієт, протягом 1-5 років. Згідно з цим же дослідженням, 33% таких людей набирають вагу, що перевищує їх початкову вагу.

Ми живемо в культурі, наповненій такими дієтами, як "дієта капустяного супу", дієта Аткінса, дієта ProLon та багато-багато інших. Інтуїтивне харчування може стати правильним вибором для вас, якщо ви втомилися від надмірних роздумів при виборі їжі і не можете насолодитися улюбленими продуктами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *