Болять корені волосся на голові: основні причини і як впоратися

У кожної жінки хоча б раз у житті боліло коріння волосся. У деяких цей процес повторюється регулярно. Причини такої неприємної, на перший погляд, проблеми можуть бути різноманітними, інформує Ukr.Media.

Давайте більш детально розглянемо всі причини й методи боротьби з болями в коренях волосся.

Біль від тугої зачіски

Багатьом просто ніколи робити красиву укладку в поспіху на роботу або навчання і нашвидкуруч туго стягують волосся в хвіст або пучок. Це і може стати першою причиною такої проблеми. Постійне стиснення волосся утворює розриви шкіри, що, своєю чергою, провокує його випадіння.

Тому вам потрібно вільно заплітати волосся, покращуючи кровообіг до шкіри голови, а тугі хвости робити якомога рідше, щоб давайте перепочити шкірі голови та волоссю.

Біль від невідповідних засобів для догляду

Неякісні та дешеві засоби догляду за волоссям також можуть спровокувати біль при коренях волосся. Підбирайте якісну косметику з догляду за волоссям, яка вам підходить, а також віддавайте перевагу гребінцям з натурального матеріалу — натурального дерева.

Біль від сухості шкіри

Особливо в зимовий час, після постійного використання фена для волосся, шкіра голови стає сухою, що і може бути причиною болю. Для розв'язання цієї проблеми намагайтеся використовувати засоби, що живлять шкіру голови і волосся.

Біль у разі порушення кровообігу в шкірних покривах голови

Різні захворювання системи кровообігу також призводять до неприємних відчуттів і постійного болю біля коріння волосся. Постійні переохолодження і відмова від носіння шапки в зимову пору року можуть спровокувати таку проблему, тому виходячи, з дому взимку не забувайте одягнути головний убір.

Біль від зміни зачіски

Якщо вам подобається часто змінювати щось у своїй зовнішності, і в зачісці, у вас також може виникнути така проблема. Волосся дуже швидко звикає до повсякденної зачіски їхньої власниці, і коли ви починаєте щось змінювати в зачісці, кут нахилу волосся змінюється, що й призводить до таких відчуттів.

Біль біля коріння волосся під час депресії

Постійні стреси також впливають на наше волосся. Для того, щоб усунути таку проблему, слід постійно піклуватися про волосся і робити собі масаж шкіри голови.

Знайшовши причину виникнення проблеми, ви зможете її швидко усунути й відновити здоров'я свого волосся, адже такі відчуття біля коріння — це тривожний сигнал для вас, що з волоссям щось не так, і вам слід почати шукати причину і рятувати своє волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *