8 ознак того, що ви недоїдаете

Перша ознака. Почуття втоми

Щоб тіло людини було наповнене енергією, необхідно щодня споживати певну кількість калорій, що містяться в їжі. Якщо людина недоїдає, значить, його тілу не вистачає енергії для повноцінної роботи протягом всього дня, внаслідок чого виникає почуття фізичної та розумової втоми, людина стає менш активною і працездатною

Друга ознака. Часті хвороби

Люди, які погано харчуються, не отримують достатньої кількості поживних речовин, важливих для підтримки здорової імунної системи та боротьби з різними захворюваннями, інформує Ukr.Media медицина.

Третя ознака. Випадання волосся

Недостача білка, мінералів, незамінних жирних кислот і вітамінів може провокувати випадання волосся або інші аномалії, такі як зміна кольору та структури волосся.

Четверта ознака. Репродуктивні проблеми

При недоїданні виробництво статевих гормонів може погіршитися, що в свою чергу знизить статевий потяг і може порушити процес репродукції.

П'ята ознака. Постійне відчуття холоду

Недостатнє споживання калорій може привести до зниження температури тіла людини, що викликає постійне відчуття холоду.

Шоста ознака. Порушення росту

Під час статевого дозрівання правильне харчування необхідно для здорового росту кісток. При порушенні балансу харчування, людина може залишитися назавжди низьким або слабшим порівняно зі своїми однолітками.

Сьома ознака. Шкірні проблеми

Погане харчування означає, що організм не отримує достатню кількість необхідних шкірі речовин, наприклад вітамін Е, вітамін В3 і ніацин. Без них шкіра стає менш захищеною і більш піддається запальним процесам і ультрафіолетового опромінення.

Восьма ознака. Депресія

Нещодавнє дослідження довело можливе існування зв'язку між поганим харчуванням і депресією. Вчені виявили у вагітних симптоми депресії при низькому рівні омега-3 жирних кислот. Під час іншого дослідження вдалося дізнатися, що у осіб з депресією рівень вітаміну D нижче, ніж у інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *