3 факти про те, як на нас діє спека — обережніше!

Спека може бути комфортною лише в одному випадку — коли ви відпочиваєте на південному березі. Однак, перебуваючи в місті, ми, швидше, страждаємо і починаємо ненавидіти погоду за вікном, і в цьому немає нічого дивного. Ми вирішили зібрати найважливіші факти про наш організм, коли стовпчик термометра зашкалює на верхньому кордоні, інформує Ukr.Media.

Спека може посилити психічні захворювання

Науковий факт — високі температури здатні вкрай негативно впливати на перебіг психічного захворювання. За статистикою, у літній період спостерігається на 30% більше звернень пацієнтів із різноманітними психологічними порушеннями. Найбільше спека напружує людей, які страждають на шизофренію і тривожний розлад. Останніх, до речі, найбільше. Деякі фахівці пов'язують цей момент з тим, що організму важко нормально функціонувати в таких умовах, можуть спостерігатися порушення сну, що ще більше погіршує клінічну картину.

Спека негативно впливає на дихання

У спеку нерідко відбувається тепловий стрес, але трапляється таке не так вже й часто, адже для цього температура має бути позамежною. Тим не менш, дихання може порушуватися і просто при високих температурах в приміщенні, де немає можливості включити систему кондиціювання. Якщо людина страждає через хвороби легень або просто від бронхіту, висока температура в приміщенні може стати дуже небезпечною.

Теплові судоми

Якщо ж у приміщенні, крім відсутності кондиціонера, підвищена вологість, відбувається інша неприємна ситуація — з вами можуть статися теплові судоми. Щоправда, у зоні ризику найчастіше люди, пов'язані з фізичною активністю, наприклад, спортсмени. Коли організм втрачає дуже багато корисних речовин і не отримує достатньо кисню, та ще й у гру входить перегрів, організм починає бунтувати. Судоми часто локалізуються в ногах, пресі та руках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *