Столична спільнота надала воїнам 25-ї Київської бригади імені князя Аскольда Національної Гвардії України 1200 мультироторних комплексів різноманітних моделей.
Як інформує Укрінформ, про це сповістив Київський міський голова Віталій Кличко в Telegram, повідомляє Укрінформ.
"Воїнам 25-ї Київської бригади імені князя Аскольда Національної Гвардії України надав від спільноти столиці 1200 мультироторних комплексів різних моделей. З них 620 антидронових дронів-перехоплювачів, котрі сприятимуть обороні неба над Києвом", – зазначив міський голова.
За його твердженням, від початку поточного року з міської казни 25-й бригаді на екіпірування місто асигнувало 35 млн грн.
Як доносив Укрінформ, до цього столична спільнота надала бійцям 13 підрозділів на Харківському напрямку та на Донбасі чималу партію допомоги, зокрема дрони різних модифікацій, засоби радіоелектронної боротьби та наземні роботизовані пристрої.
