Гетманцев спростував фейк про 18% податків з переказів на картку

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев спростував фейк щодо оподаткування всіх переказів на рахунки фізичних осіб податком у 18%. Цей вкид він назвав проросійським ІПСО.

– Черговий самопроголошений божевільний експерт у звичній спробі пошуку дешевого хайпу написав у себе в фб, що кожне перерахахування на рахунок кожної особи відповідно до затвердженої урядом Нацстратегіі доходів буде обкладатися податком 18%. В передноворічному вакуумі економічної інформації, «новину» понесли. Знаючи відповідь, сам ще раз перечитав стратегію. Передбачувано не знайшов. Але осад залишився. Ну невже ми настільки інфантильні, що маємо на другому році війни вестися на абсолютних неадекватів та їх свідоме або несвідоме (за її відсутності) проросійське ІПСО? Давайте врешті переходити з року кролика у рік дракона!, – написав Гетманцем у Телеграмі.

Директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future Анатолій Амелін 29 грудня написав у Фейсбуці, що згідно з планами Мінфіну, будь-які надходження на картку фізособи будуть оподатковуватися 18%. Цю новину підхопили деякі ЗМІ і навіть інстаграм-блогери. Зокрема, блогерка Ксюша Манекен (435 тисяч підписників в Інстаграмі) заявила, що емігрує з країни, якщо уряд введе подібний податок.

27 грудня Кабінет міністрів ухвалив Національну стратегію доходів до 2030 року. Це детальний план, що описує, як Україна поступово буде жити за рахунок власних ресурсів. Ця стратегія була однією з вимог МВФ до України перед наступним переглядом діючої програми фінансування.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *