У ніч на ніч у школі в районі лунали звуки гучномовців “З днем народження”

Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.

Далі

Пожежну службу в Іспанії викликали до школи о 4:30 ранку після того, як з гучномовців усю ніч по колу лунала гімн “Happy Birthday”.

Запис дітей, які співали пісню іспанською мовою, відтворювався з повтором протягом п'яти з половиною годин, поки його нарешті зупинили.

Не дивно, що мешканці цього району мали проблеми зі сном, і було викликано поліцію, яка відправила пожежну бригаду, щоб вирішити проблему.

Незрозуміло, чи вийшла з ладу система гучного зв'язку в школі в Хавалі-В'єхо, на захід від Мурсії, чи це був розіграш.

Місцева мешканка Хуана розповіла, що вирішила зателефонувати в поліцію, бо в неї «дуже сильно боліла голова».

«Я сказала їм зателефонувати меру чи комусь іншому, і поліцейський, який відповів на дзвінок, почав сміятися», – пояснила вона.

«Я сказав: «Мені байдуже, кому тобі потрібно дзвонити, але ти мусиш комусь зателефонувати».

Пожежників викликали після несправності та вибухів танноя. З днем народження на петлі вночі.
Пожежну службу відправили вимкнути систему гучномовців, з якої постійно грала песня «Happy Birthday» іспанською мовою (Фото: Bomberos Murcia)

Лише коли Хуана програла пісню по телефону, оператор повірив їй і погодився надіслати пожежну бригаду.

Тим часом пожежник Пако сказав: «Виклик розглядали як надзвичайну ситуацію, оскільки цього вимагала ситуація, але це правда, що ми вже сміялися з самого початку».

«Як тільки ми зайшли всередину, це було схоже на те, як зайти на вечірку з нагоди дня народження в непроглядній темряві – чесно кажучи, сцена була досить сюрреалістичною».

«Ми намагалися зупинити звук від комп’ютерів, але не змогли, тому врешті-решт зробили це ззовні».

Пожежників викликали після несправності та вибухів танноя. З днем народження на петлі вночі.
Пожежники намагаються зупинити спів (Фото: Bomberos Murcia)

Речник пожежної бригади Мурсії пожартував: «Ми не хотіли псувати нікому день народження, але… це був не зовсім слушний час!»

Більше трендів

«Вівторок, 4:30 ранку, – до школи в Хавал? В'єхо викликали бригаду для вимкнення системи гучномовця».

«Пісня грала з 23:00»

«З днем народження від твоїх друзів з пожежної служби».

Пабло зауважив: «Сусіди більше ніколи не захочуть чути цю пісню».

Sourse: metro.co.uk

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *