Папа Лев несподівано обрав свого наступника на впливовій посаді у Ватикані

Папа Лев несподівано обрав свого наступника на впливовій посаді у Ватикані
Папа Лев під час ювілейної аудієнції катехитів на площі Святого Петра у Ватикані (Фото: Евандро Інетті/ZUMA Press Wire/Shutterstock)

Папа Лев XIV призначив відносно невідомого італійського священнослужителя керівником ватиканського офісу, який він раніше очолював.

Під час свого першого важливого призначення Лев призначив 67-річного архієпископа Філіппо Янноне новим префектом Дикастерії єпископів, яка консультує Папу Римського щодо того, які священики повинні стати єпископами.

Офіс очолював Лео, тодішній кардинал США Роберт Превост, до його обрання у травні на заміну Папи Франциска.

Лев, перший папа Римський у США, досі демонстрував більш стриманий та непомітний стиль, ніж його аргентинський попередник, який часто потрапляв у заголовки газет спонтанними зауваженнями чи несподіваними призначеннями.

Назва Янноне може свідчити про те, що він шукає схожих на себе особисто під час призначення на важливі посади.

Янноне, родом з Неаполя та член кармелітського чернечого ордену, очолював ватиканський офіс, відповідальний за організацію та тлумачення розгалуженої системи законів Церкви.

Він також служив єпископом у Лаціо, італійському регіоні навколо Риму, та консультантом кількох ватиканських офісів.

Один неназваний чиновник Ватикану розповів журналу America Magazine, що вибір Лео «важко розшифрувати».

Інший сказав: «Він повністю схожий на Лео, він той, хто слухає, думає, розмірковує, а потім діє».

Папа Лев XIV провів Святу Месу з нагоди Ювілею молоді в Римі
Папа Лев XIV вітає вірян під час Святої Меси з нагоди Ювілею молоді (Фото: EPA)

Король і королева матимуть першу зустріч з Папою Римським під час державного візиту до Ватикану наступного місяця.

Букінгемський палац повідомив, що пара приєднається до Лео наприкінці жовтня, щоб відсвяткувати ювілейний 2025 рік.

Більше трендів

Чарльз і Камілла зустрілися з Френсісом лише за 12 днів до його смерті.

Історичний державний візит подружжя до Ватикану на початку квітня був скасований через погане здоров'я Папи, але їм вдалося приватно відвідати главу Римсько-католицької церкви під час їхньої поїздки до Італії.

Король у офіційному зверненні, опублікованому після новини про смерть Франциска 21 квітня, заявив, що він і Камілла «глибко засмучені».

У травні палац повідомив, що король надіслав Леву особисте повідомлення, вітаючи його з обранням.

Sourse: metro.co.uk

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *