У суботу, 24 лютого, до Києва прибули чотири західні лідери, а саме прем’єр-міністри Італії, Канади та Бельгії. Високопосадовці мають на меті висловити свою солідарність з нашою державою у другу річницю вторгнення Росії на територію нашої держави.
Про це повідомляє Reuters. Так, до Києва прибули прем’єр-міністр Італії – Джорджія Мелоні, Канади – Джастін Трюдо та Бельгії – Александр де Кроо, а також глава Єврокомісії – Урсула фон дер Ляєн.
“Мелоні, Трюдо, де Кроо та фон дер Ляєн разом прибули до української столиці потягом із сусідньої Польщі”, – йдеться у заяві італійського уряду.
0px);”>
Західні лідери взяли участь в офіційних заходах присвячених другій річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Також планується, що Мелоні проведе цього дня відеоконференцію з Києва, у якій візьмуть участь лідери країн Великої Сімки основних демократій. Президента України Володимир Зеленський також має намір приєднатися до обговорення.
Крім того, з візитом до України прибув експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон.
Як зазначили в Укрзалізниці, ще два роки тому поїзди евакуйовували з Києва людей у безпечні місця, а сьогодні везуть до столиці світових лідерів.
“Очільниця уряду Італії Джорджія Мелоні, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, експрем’єр Сполученого Королівства Борис Джонсон прибули до української столиці потягами Укрзалізниці, адже весь цивілізований світ сьогодні вболіває за перемогу України”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв OBOZ.UA, в Україну 24 лютого, у другі роковини початку повномасштабної агресії РФ, прибула президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн. Вона запевнила, що Європа продовжуватиме непохитно стояти на боці України та продовжить підтримку, допоки наша держава не стане вільною.
Нагадаємо, що у п’ятницю, 23 лютого, президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між Україною та Данією. Її підтримка нашої держави цьогоріч становитиме щонайменше 1,8 млрд євро.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
14
14
1
3
7
0
0
104Підписатися
Теги
Источник: obozrevatel.com