
Поділитися Джерело: online.ua
Українська спортсменка з веслування Людмила Лузан здобула для України ще одну золоту медаль на Чемпіонаті Європи 2026. Цього успіху вона досягла у співпраці зі своєю колегою Анастасією Рибачок.
Ключові моменти:
- Для Лузан це вже четверта золота медаль на Чемпіонаті Європи 2026.
- Спортсменки здобули перемогу на дистанції 200 метрів.
Лузан та Рибачок здобули перемогу спільними зусиллями
Чемпіонат Європи 2026 року триває з 11 по 14 червня в місті Монтемор-о-Вельйо, Португалія.
Про видатний успіх наших веслувальниць повідомила Федерація каное України.
Було наголошено, що це вже друга нагорода для збірної України на Чемпіонаті Європи — і знову золота!
У змаганнях каное-двійок екіпаж у складі Людмили ЛУЗАН та Анастасії РИБАЧОК на дистанції 200 м показав результат 43,399 секунди, — йдеться в офіційному повідомленні ФКУ.
Поділитися
У фінальному запливі українські спортсменки випередили угорський дует Агнес Кісс/Б'янка Надь.
Бронзу здобули іспанські спортсменки Анхельс Морено та Вікторія Ярчевська.
Варто зазначити, що для Лузан це вже четверта золота медаль на Чемпіонаті Європи 2026 року, і друга протягом цього тижня.
Більше того, зазначено, що це 14-та нагорода Людмили на континентальних першостях (6-та золота) та 4-та для Анастасії (3-тя золота).
