У Новоукраїнському районі Кіровоградщини лікарі екстреної допомоги провели пологи в автомобілі швидкої допомоги, в результаті чого на світ з’явилася дівчинка вагою 1900 грамів.
Як інформує Укрінформ, цю звістку оприлюднив Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області на своїй сторінці у Фейсбуці.
Повідомляється, що медики отримали виклик із села Олександрівка. Там допомога була потрібна 32-річній жінці, у якої розпочалися передчасні пологи. На місце події негайно виїхала бригада з пункту базування села Злинка, до складу якої увійшли парамедик Іван Міщенко та екстрений медичний технік Юрій Гудович.

Під час перевезення жінки до медичного закладу пологи почали стрімко розвиватися, тому медичні працівники прийняли рішення здійснювати пологи безпосередньо в дорозі. Безпосередньо в машині швидкої допомоги, яка прямувала трасою М-30 неподалік від села Злинка, народилася новонароджена дівчинка, чия вага становила 1900 грамів.
За інформацією центру, медичні фахівці надали необхідну первинну допомогу як матері, так і новонародженій дитині. Згодом обох пацієнток успішно доставили до Новоукраїнської центральної районної лікарні для подальшого спостереження кваліфікованими спеціалістами.
Як раніше повідомляв Укрінформ, у Житомирському обласному перинатальному центрі відбулося народження трійнят.
