Українські чемпіони з хокею, київський клуб «Сокіл», 16-18 жовтня візьмуть участь у стартовому етапі Континентального кубка.
Згідно з інформацією, наданою пресслужбою Федерації хокею України, було проведено жеребкування змагань, інформує Укрінформ.
У рамках Континентального кубка сезону 2026/2027, ХК «Сокіл» змагатиметься проти переможців своїх національних ліг: литовської команди «Енергія Електренай», латвійського клубу «Мого» та іспанського колективу «Хака».
Місто Електренай у Литві стане місцем проведення Групи А першого раунду.
Фото: facebook.com/fhu.com.ua.
