Через наліт російських безпілотників у столиці було запроваджено повітряну тривогу.
Цю інформацію поширює Укрінформ, посилаючись на Telegram-канал Київської міської військової адміністрації (КМВА).
“У Києві спостерігається повітряна тривога через потенційну загрозу від ворожих ударних безпілотників”, – йдеться в оприлюдненому повідомленні.
Жителям Києва та відвідувачам міста наполегливо рекомендують знайти безпечні місця в укриттях та залишатися там до скасування повітряної тривоги.
О 05:42 КМВА повідомила про завершення повітряної тривоги.
Період небезпеки тривав 1 годину 40 хвилин.
Як інформував Укрінформ, минулої ночі в Києві двічі оголошували повітряну тривогу через загрозу використання балістичних видів озброєння. У столиці було зафіксовано низку вибухів.
