У Києві на Патоновому мосту трапився збій теплової мережі, через що мешканці двох житлових масивів лишилися без обігріву.
Про це інформує Київська міська державна адміністрація в Телеграм-каналі, ретранслює Укрінформ.
"Сьогодні о 7:30 зафіксували вихід теплоносія, в результаті чого сформувалася пара. Враховуючи специфіку розташування мережі безпосередньо під мостовою спорудою, роботи виконуватимуть альпіністи", – йдеться в повідомленні.
Наголошується, що на період ремонтних робіт на певний час припинили обігрів для житлових будівель в районах Русанівка і Березняки. Повернення тепла здійснять одразу після завершення робіт.
Як повідомлялося, в НАН України зазначили, що до відновлення мосту Патона слід приступати терміново. Зі свого боку у КМДА повідомили, що Патонів міст через Дніпро в Києві можливо й надалі використовувати з обов’язковим виконанням заздалегідь визначених обмежень для транспортних засобів.
