Київ: ДТЕК запроваджує погодинні відключення електроенергії.

Київ переходить на тимчасові графіки відключення світла - ДТЕК

Вже о півночі місто переходить від термінових до тимчасових розкладів вимкнення електропостачання.

Про це інформує Група ДТЕК, ретранслює Укрінформ.

«Енергетики спромоглися втілити нездійсненне. Незважаючи на величезний брак електрики в місті, ми вводимо розклади з тим обсягом світла, який є в наявності», – йдеться в повідомленні.

Як вказується, через особливості пошкоджень енергосистеми розклади будуть нерівномірні у різних місцевостях, і вони жодним чином не пов’язані зі звичними порядками (1.1, 1.2, 2.1, тощо).

Для кожного дому буде власний розклад. Їх можливо буде переглянути в чат-боті і на сайті. Через перевантаження на сайті можливі затримки до 5 хвилин.

У ДТЕК заявили, що ситуація в енергосистемі далі залишається складною: попереду морози, і існує загроза нових обстрілів. Отже, у випадку погіршення ситуації, місто повернеться до термінових вимкнень.

І навпаки, якщо обстановка в енергетиці стабілізується, то відбудеться повернення до звичних розкладів з порядками.

«У перші кілька діб тимчасові розклади будуть доопрацьовуватись в процесі. Тому заздалегідь вибачаємось за можливі неточності. Ми впроваджуємо розклади так швидко, як тільки можемо, щоб у киян з’явилася хоч невелика опора для планування свого дня», – підкреслили у ДТЕК.

Як повідомляв Укрінформ, станом на ранок 28 січня через нові атаки на енергетичну інфраструктуру було зафіксовано знеструмлення у трьох областях, крім того, негода залишила без світла 730 населених пунктів в 11 регіонах.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *