Зеленський: Розмова з міжнародним бізнесом про вкладення в енергетику та оборону.

Зеленський: Розмова з міжнародним бізнесом про вкладення в енергетику та оборону. 2

Зеленський провів переговори з очільниками міжнародних компаній стосовно інвестицій в енергетичну та оборонну сфери Відео 14.02.2026 20:58 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з директорами міжнародних інвестиційних фірм щодо вкладень в енергетичний та військовий сектори та пропозицій до плану відбудови України.

Як повідомляє Укрінформ, про це Зеленський заявив у Фейсбуці.

"Обговорили з главами міжнародних інвестиційних компаній залучення значнішого сприяння Україні, інвестиції в енергетичну та оборонну галузі, формування пропозицій до плану відновлення держави після завершення війни і зусилля над гарантіями безпеки", – відзначив очільник держави.

"Для стабільності України нам необхідна підтримка. Переконаний, що допомога нашим громадянам нині принесе взаємовигідні наслідки в майбутньому", – додав Зеленський.

Президент висловив вдячність усім, хто приєднався, за зустріч та зацікавленість у партнерстві з Україною.

Як повідомляв Укрінформ, експертна робоча група розглянула та рекомендувала до фінансування наступні проєкти відбудови за спільною з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) Програмою відновлення України ІІІ (транш В).

Фото: ОП

Інвестиції Україна Зеленський

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *