
Україна та Японія уклали угоду про взаємодію у сфері цифрових технологій 26.06.2026 04:24 УкрінформМінцифри започатковує японсько-українську ініціативу з розвитку цифрових технологій; новий майданчик сприятиме реалізації спільних проєктів у галузі інноваційних цифрових рішень.
Про це інформує пресслужба міністерства, передає Укрінформ.
«Україна та Японія започатковують новий етап партнерства у сфері технологій і запускають японсько-українську ініціативу з розвитку цифрових технологій. Відповідний меморандум було укладено між Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії», – зазначено в повідомленні.
Підкреслюється, що новий японсько-український майданчик допоможе у запуску спільних ініціатив у галузі цифрових інновацій та технологій, залученні інвестицій та формуванні системного партнерства між державами та бізнесом. Цей проєкт об’єднає досвід та знання обох країн для створення нових цифрових продуктів та їх розширення на світові ринки.
Серед ключових напрямів технологічного співробітництва – розвиток штучного інтелекту, автоматизації та робототехніки, кібербезпеки, безпілотних систем, а також удосконалення цифрової інфраструктури та IT-галузі.
Як зазначалося раніше, державні цифрові сервіси України були відзначені премією CitizenTech Award, яка вшановує лідерів та організації, що формують майбутнє технологій і мають значний вплив на глобальну екосистему.
Фото: Мінцифри
Японія Бізнес Інвестиції Україна Меморандум Мінцифри
