Кабмін спрямував 727 млн грн громадам на встановлення когенераційних систем

Уряд виділив громадам ₴727 мільйонів на підключення когенераційних установок 02.04.2026 13:25 Укрінформ Кабінет міністрів України асигнував 726,8 млн гривень на приєднання до електромережі 75 когенераційних систем, наданих громадам міжнародними партнерами. Про це в Telegram-каналі інформувала прем’єр-міністр Юлія Свириденко, повідомляє Укрінформ. «Територіальні громади…









