Ліквідацію банку «Національні інвестиції» завершено Фондом гарантування

Фонд гарантування завершив процедуру ліквідації банку «Національні інвестиції» 06.08.2026 12:22 Укрінформ

Ліквідацію банку «Національні інвестиції» завершено Фондом гарантування 2

Гарантійний фонд завершив припинення діяльності ПАТ "Банк "Національні інвестиції".

Як інформує Укрінформ, цю новину повідомили в інформаційній службі фінустанови.

Зазначено, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про офіційну реєстрацію припинення діяльності акціонерного товариства «Банк «Національні інвестиції» (ПАТ "Банк "Національні інвестиції") як правосуб’єкта.

"Таким чином, процес ліквідації фінансової установи вважається завершеним, а сама установа — ліквідованою", – підкреслили в прес-службі.

Повноваження Гарантійного фонду як організатора ліквідації ПАТ "Банк "Національні інвестиції" 4 серпня 2026 року були анульовані.

Як було анонсовано, ПАТ "Банк "Національні інвестиції" було визнано проблемним у вересні 2015 року через допущене зменшення на 5 і більше відсотків показника показника миттєвої ліквідності (Н4) п’ять і більше разів протягом вересня 2015 року. Національний банк України за рекомендацією Гарантійного фонду 1 грудня 2015 року ухвалив рішення про анулювання банківської ліцензії та закриття ПАТ "Банк "Національні інвестиції".

Банк Фонд гарантування

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *