Вперше за ніч у столиці та низці областей було оголошено сигнал повітряної тривоги через імовірність використання балістичного озброєння.
Про це інформує Укрінформ, посилаючись на Повітряні сили ЗСУ у Телеграмі та актуальну карту повітряних тривог.
“Спостерігається загроза балістики (північний напрямок)”, – зазначено у повідомленні військових.

О 02:39 було скасовано тривогу щодо загрози застосування балістичних систем.
Період небезпеки тривав 1 годину 17 хвилин.
Як повідомляв Укрінформ, Україна разом із Німеччиною працюватимуть над створенням спільної протибалістичної системи під назвою «Фрея».
