257
Внаслідок російського удару будівля зазнала пошкоджень на 3–5 поверхах.
Протягом тижня Інститут кардіології імені Стражеска Національної академії медичних наук України проведе експертизу збитків, завданих російським нападом на Київ у ніч на 28 вересня.

Про це в ефірі телебачення заявив президент Національної академії медичних наук Василь Лазоришинець, повідомляє Укрінформ .
«Сьогодні вранці разом з Міністром охорони здоров’я ми провели робочу нараду, розробили алгоритм, як виходити з цієї ситуації та як діяти. До кінця тижня ми маємо пройти експертизу, щоб знати обсяг відновлювальних робіт, які потрібно виконати», – сказав Василь Лазоришинець.
Наразі ремонтні роботи проводяться співробітниками інституту та Солом'янської районної державної адміністрації.
Президент Національної академії медичних наук нагадав, що внаслідок російського нападу 28 вересня загинули пацієнт та медсестра Інституту кардіології.
«Ми евакуювали з медичного корпусу близько 50 пацієнтів та 22 медичних працівників, які з ними працювали, у них немає травм чи пошкоджень. Усіх евакуювали в підвал, тому вони не постраждали», – сказав Василь Лазоришинець.
Раніше Міністерство охорони здоров'я повідомляло , що будівля Інституту зазнала пошкоджень на 3–5 поверхах, але, незважаючи на обстріл, заклад продовжує працювати.