”Це стратегічне завдання”: Зеленський заявив, що Україна працює над угодами щодо спільного виробництва систем ППО з партнерами

Україна працює над розширенням партнерства у питанні спільного виробництва систем протиповітряної оборони. Для забезпечення надійного повітряного щита над українськими містами держава будує спеціальні відносини з найпотужнішими країнами світу, зокрема і з Німеччиною.

Про це розповів президент України Володимир Зеленський під час промови на шостому Німецько-українському економічному форумі під гаслом “Відновлення, розумне зростання та безпека”. Глава держави закликав його учасників звернути увагу на оборонну сферу в Україні, адже нарощення виробництва зброї, техніки та снарядів – сьогодні пріоритет номер один.

“Деякі німецькі компанії вже почали предметну співпрацю з нами у цій сфері. І ми запрошуємо всіх інших”, – сказав президент.

Відео дня

Також він наголосив, що виробництво ППО – “це стратегічне завдання”.

“Не сумніваюся, що ми здатні його реалізувати”, – переконаний Зеленський.

Нагадаємо, 20 жовтня президент провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Глава держави подякував очільнику німецького уряду за підтримку, яку Німеччина надає Україні, зокрема за передачу в межах нещодавнього великого пакета допомоги систем Patriot та IRIS-T, а також боєприпасів до них.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– В Україні від російських атак було пошкоджено або знищено 37 підприємств ВПК. Але у планах держави – їхнє відновлення, а також активний розвиток. Це дасть змогу зробити Україну новим центром виробництва військової продукції в Європі. На це у проєкті бюджету-2024 передбачили 55,8 млрд грн.

– У вересні Зеленський за підсумками зустрічі з лідером США Джо Байденом повідомив, що Україна та США домовилися про спільну роботу для виробництва зброї та оборонних систем.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

8

5

8

8

3

0

2

49Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *