Зеленський скликав нараду з енергетики: вказав на найпроблемніші області

Президент Зеленський провів енергетичну нараду, обговоривши усунення наслідків російських атак та посилення стійкості міст. Найбільш важка обстановка у Києві, Харкові, Запоріжжі та їхніх регіонах. Як інформує Укрінформ, про це він сповістив у Фейсбуці за підсумками енергетичного селектора. "Провів спеціальну енергетичну…









