Атомну станцію в Чорнобилі знову під’єднано до живлення після російської атаки.

“`html Енергетики відновили електропостачання ЧАЕС після російського обстрілу 20.01.2026 17:10 Укрінформ Усі об’єкти чорнобильської атомної електростанції підключені до об’єднаної енергомережі України. Як передає Укрінформ, про це інформує Міністерство енергетики. Підкреслюється, що під час нападу 20 січня росіяни атакували елементи енергетичної інфраструктури,…









