АТ “Укрзалізниця” запускає додатковий поїзд № 743/744 сполученням Київ-Львів на 23 та 24 червня.
Про це повідомила компанія через Телеграм, інформує Укрінформ.
"Напрямок Київ-Львів та зворотний маршрут користується найбільшим попитом. Минулого тижня ним скористалися 21 тисяча подорожуючих. Щоб наступного тижня ще більше осіб мали змогу вирушити в подорож, ми призначаємо додатковий поїзд 743/744 Київ-Львів на 23 та 24 червня", – зазначено в оголошенні.
Вказано, що швидкісний поїзд Інтерсіті+ подолає відстань за 6 годин. Це найоптимальніший спосіб дістатися між цими містами.
Як передавав Укрінформ, від початку літа щодня залізницею подорожують 80 тисяч осіб, загалом перевізник розраховує на 7 мільйонів пасажирів протягом трьох місяців.
Фото від Укрінформу доступні для придбання тут
