У Києві скінчилася церемонія прощання і поховання почесного патріарха Київського та всієї Русі-України Філарета.
Як повідомляє Укрінформ, про це інформує Радіо Свобода.
Опісля скорботна хода з тілом патріарха Філарета рушила від монастиря через Софійську площу до Володимирського кафедрального собору. У ході брали участь тисячі духівництва та вірян.

Як інформував Укрінформ, почесний патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет (у миру Михайло Антонович Денисенко), ієрарх на спокої Православної Церкви України Філарет відійшов у вічність у віці 97 років.
Він народився 23 січня 1929 року. Протягом багатьох років, з жовтня 1995 року, Філарет стояв на чолі Української православної церкви Київського патріархату. У грудні 2018 року Православна церква України, яка отримала томос від Вселенського патріарха, назвала Філарета своїм Почесним патріархом.
На прощанні з патріархом Філаретом були присутні Президент Володимир Зеленський із дружиною Оленою, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський та начальник Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Андрій Гнатов.
